HBO per 24 november niet meer te bestellen bij KPN

News Video Netherlands 22 NOV 2016
HBO per 24 november niet meer te bestellen bij KPN
KPN informeert zijn klanten over het stoppen van HBO en geeft aan dat abonnees die HBO in hun pakket hebben zitten, worden overgezet. Dit gebeurt per 1 januari 2017. Compleet-klanten worden automatisch overgezet naar het Pluspakket. In de FAQ’s die KPN speciaal hiervoor heeft aangemaakt, laat het bedrijf weten dat klanten HBO met ingang van 24 november niet meer kunnen bestellen. 

KPN laat tevens weten dat HBO niet heeft aangegeven waarop het stopt in Nederland. Het bedrijf legt uit dat ‘Providers in Nederland de optie voor HBO zullen verwijderen uit hun abonnementen.’

Ziggo, dat 50 procent eigenaar is van HBO Nederland, heeft echter wel uitleg gegeven. Het stopt de dienstverlening op basis van zakelijke gronden. Het heeft zelf de rechten van alle HBO-content gekocht en start per 1 januari nieuwe tv-diensten waarin de HBO-content exclusief voor Ziggo-abonnees is opgenomen.

Categories:

Companies:

KPNZiggoHBO

Countries:

Related Articles