Oracle sponsort Red Bull Racing, Zoom Video sponsort F1 Paddock Club

Nieuws IT Wereld 26 MAR 2021
Oracle sponsort Red Bull Racing, Zoom Video sponsort F1 Paddock Club

Formule 1-team Red Bull Racing heeft Oracle gekozen als officiële cloudinfrastructuurpartner. Oracle zal machine learning en data-analyse leveren vanuit zijn Oracle Cloud Infrastructure (OCI)-systeem, zodat het team onder andere zijn on-track-activiteiten beter kan volgen. Er zijn geen financiële details bekendgemaakt.

Het FIA Formule 1-seizoen begint op zondag 28 maart met de race in Bahrein. Op 5 september is de Grand Prix van Nederland in Zandvoort.

Virtuele Paddock Club via Zoom Video 

Zoom Video Communications heeft een nieuwe meerjarige samenwerking aangekondigd met de Formule 1 via meerdere contactpunten tijdens het F1-wereldkampioenschap 2021 en daarna. Als officiële partner van F1 zal Zoom communicatiediensten leveren en samen met de organisatie nieuwe zakelijke en horecamogelijkheden bieden door middel van live-sportervaringen.

Het nieuwe partnerschap volgt op een samenwerking vorig jaar rond de Virtual Paddock Club-ervaring, die in het seizoen 2021 zal worden voortgezet.

Gerelateerde artikelen