Pathe toont Eredivisieduels in tien bioscopen

Nieuws Video Nederland 11 SEP 2020
Pathe toont Eredivisieduels in tien bioscopen

Pathé gaat in negen steden wedstrijden uit de eredivisie live tonen. In de tien bioscopen van Pathé die gevestigd zijn in steden met Eredivisieclubs worden vanaf zaterdag 12 september wekelijks de wedstrijden van de clubs uit die stad vertoond. 

Pathé Arena toont wedstrijden van Ajax. Pathé De Kuip in Rotterdam biedt de duels van Feyenoord, Pathé Schouwburgplein die van Sparta. De andere steden zijn Eindhoven (PSV), Utrecht (FC Utrecht), Arnhem (Vitesse), Zwolle (PEC Zwolle), Den Haag (ADO Den Haag), Groningen (FC Groningen) en Tilburg (Willem II).

Pathé vertoonde in de voorgaande jaren vaker populaire voetbalwedstrijden, zoals de finales van de Johan Cruijff-schaal, Champions League, EK’s en WK’s. De Eredivisiewedstrijden zijn nog nooit eerder op deze grote schaal vertoond.

De bioscopen hanteren de 1,5-meter regels en stoelbezetting en de kaarten kosten EUR 8,50. De rechten van de Eredivisie zitten bij Fox Sports. AZ, Heracles, Heerenveen, FC Emmen, VVV-Venlo, FC Twente, Fortuna Sittard en RKC Waalwijk zitten niet in het programma, tenzij ze spelen tegen een van de tien andere clubs.

Categorieën:

Bedrijven:

Landen:

Gerelateerde artikelen