
T-Mobile introduceert voorlopig niet het begin februari aangekondigde abonnement met tethering-mogelijkheid voor de iPhone. De operatorheeft volgens een zegspersoonandere prioriteiten dan het maken van een tetheringabonnement voor de iphone, aldus Tweakers.
Een nieuwe update voor het iPhone besturingssysteem maakte per begin februari tethering weer mogelijk op iPhones. Apple blokkeerde september 2009 een methode om te tetheren (de iPhone te gebruiken als modem voor de laptop), de functionaliteit is inmiddels weer beschikbaar met een OS-update.
In januari van dit jaar werd er ook al korte tijd een tethering-update uitgebracht via iTunes. Die update werd na enkele dagen al weer verwijderd. T-Mobile Nederland, momenteel nog exclusief distributeur van de iPhone, stelde naar aanleiding van de update in de loop van het eerste halfjaar met een nieuwe abonnementsvorm te komen waarbij iPhone-gebruikers bijbetalen voor de tetering-optie.