
De Nederlandse hotel- en restaurantketen Van der Valk gaat mobiele telefonie aanbieden aan het midden- en kleinbedrijf en aan ZZP'ers. Onder de naam Valkmobile zal een mobiel abonnement worden aangeboden. Begin januari zal gestart worden in twee hotels, Amersfoort en Vught. Daarna volgt een verdere uitrol.
Valkmobile biedt naar eigen zeggen een eenvoudig abonnement zonder complexe structuren. Voor het aanbieden van mobiele telefonie is Van der Valk een samenwerking aangegaan met Intercity Zakelijk dat gebruik maakt van het KPN-netwerk.
Het mobiele aanbod geldt op dit moment alleen nog voor zakelijke klanten, maar uitbreiding naar de consumentenmarkt wordt niet uitgesloten. De tarieven van Valkmobile zijn nog onbekend.