Vodafone vernieuwt Prepaid+

Nieuws Mobiel Nederland 6 MAY 2014
Vodafone vernieuwt Prepaid+
Vodafone vernieuwt het Prepaid+ aanbod door prepaidklanten gratis MB’s, belminuten of sms’jes aan te bieden die naar eigen keuze kunnen worden ingezet. Bij een opwaardering van 10 euro krijgt een klant 100 gratis MB/minuten/sms; bij een opwaardering van 20 euro 200 gratis MB/minuten/SMS. Deze gratis units zijn te besteden op de manier die de klant zelf wil. Er hoeft niet vooraf een keuze gemaakt te worden. Ook heeft Vodafone de buitenbundeltarieven voor dit pakket verlaagd. 

Vodafone heeft hiermee het aantal ‘bonussen’ teruggebracht van drie naar standaard één, waarbij de invulling bij de klant ligt. De bonus is voor nationaal gebruik, exclusief premium nummers. Voorheen dienden de Prepaid+-klanten via opt-in duidelijk te maken dat ze gebruik wilden maken van de bonussen. Dit vervalt, zo laat Vodafone weten.

Het standaardtarief voor bellen (=buiten-bundeltarief) is verlaagd van 0,35 naar 0,30 euro en het standaardtarief voor sms’en is verlaagd van 0,23 naar 0,15 euro.

Per 6 mei zijn de volgende Vodafone BloX voor alle klanten beschikbaar:

  • 200MB BloX voor 9,50 euro
  • 1GB BloX voor 14,95 euro
  • Bel BloX (50 minuten) voor 4,95 euro
  • Voordeel naar buitenland BloX (60 min/sms) voor 5,95 euro
  • Alles-in-1 op Reis Dagbundel voor 2 euro

De bonus en Blox hebben een geldigheid van 30 dagen. Nadat de bonus of BloX verlopen of op zijn, betaalt de Vodafone-klant het standaard tarief voor Prepaid+: 0,30 euro per minuut, 0,15 euro per sms en 1 euro per 100 MB per dag. 

Categorieën:

Bedrijven:

Landen:

Gerelateerde artikelen