'Adviesprijs LG G Flex 2 lager dan van voorganger'

Nieuws Mobiel Europa 13 JAN 2015
'Adviesprijs LG G Flex 2 lager dan van voorganger'

De vorige week gepresenteerde LG G Flex2 krijgt naar verwachting een lagere verkoopadviesprijs dan haar voorganger, de LG G Flex. Dat meldt GSMhelpdesk op basis van prijsgegevens van winkels in Duitsland en Nederland.

Amazon biedt de smartphone met gebogen beeldscherm in Duitsland in de voorverkoop aan voor 599 euro. In Nederland is de LG G Flex2 al bij enkele retailers, waaronder Coolblue, voor te bestellen voor 699 euro. Daarbij staat Coolblue in de Nederlandse markt bekend als de retailer die doorgaans de verkoopadviesprijs van een fabrikant voert als prijsstelling voor haar producten.

De LG G Flex2 is de tweede smartphone van LG met een gebogen beeldscherm. Over de lengte van de smartphone is het beeldscherm gebogen, wat volgens LG zowel de kijkervaring als voor de ergonomie ten goede komt. Het beeldscherm meet een diagonaal van 5,5 inch en kent een Full HD resolutie.

De LG G Flex2 is 's werelds eerste smartphone die draait op de nieuwe 64bit Qualcomm Snapdragon 810 octa-core processor.LG brengt de LG G Flex2 eind deze maand uit in haar thuisland Zuid Korea. Het toestel wordt medio dit voorjaar in Europa in de winkels verwacht.

 

Categorieën:

Regio's:

Gerelateerde artikelen