Dropbox meldt zich aan voor beursgang VS

News Broadband Global 25 FEB 2018
Dropbox meldt zich aan voor beursgang VS
Cloud storage-provider Dropbox heeft bij de Amerikaanse beurswaakhond SEC documenten ingediend voor een beursgang. Volgens de documenten wordt gerekend op een opbrengst van maximaal 500 miljoen dollar, al moeten de details over het aantal aandelen en de prijs ervan nog verder worden uitgewerkt. 

Dropbox rapporteert over 2017 een omzet van 1,1 miljard dollar terwijl in 2016 nog een omzet van 845 miljoen dollar werd behaald. In 2015 kwam de omzet uit op 604 miljoen dollar. In 2017 wist Dropbox zijn verlies bijna te halveren naar 112 miljoen dollar versus een verlies van 210 miljoen dollar in 2016. 

Vorig jaar genereerde het bedrijf een free cash flow van 305 miljoen dollar en eindigde Dropbox 2017 met 11 miljoen betalende klanten. Het aantal geregistreerde gebruikers kwam uit op 500 miljoen. 

Geruchten over een beursgang van Dropbox doen al langer de ronde

Categorieën:

Bedrijven:

Regio's:

Gerelateerde artikelen