Europac verbetert netwerkprestaties met SD-WAN van GTT

Nieuws IT Europa 4 SEP 2018
Europac verbetert netwerkprestaties met SD-WAN van GTT

GTT Communications, internationale cloud networking provider voor multinationale ondernemingen, kondigt aan dat de Europac Group, een langlopende relatie van het recent geacquireerde Interoute, gebruik gaat maken van de SD-WAN diensten van GTT om de netwerkprestaties van Europese locaties van het bedrijf te verbeteren. 

Europac maakt gebruik van het uitgebreide Europese netwerk van GTT om 18 papier- en verpakkingsfabrieken en zes afvalverwerkingsbedrijven in Spanje, Frankrijk en Portugal met elkaar te verbinden. Dankzij de hoogwaardige, betrouwbare cloud netwerkdiensten van GTT is Europac in staat processen te stroomlijnen in de hele keten van de verpakkingsindustrie. 

Met SD-WAN van GTT optimaliseert Europac applicaties en diensten in een gecentraliseerde cloud-architectuur. Hierdoor kan Europac zijn supply chain-strategie effectiever implementeren, operationele veranderingen managen en zijn concurrentiepositie verbeteren. Daarnaast ondersteunt GTT alle Europese onderdelen van het bedrijf met een bedrijfsbreed VoIP-platform vanuit het datacenter in Madrid.

Gerelateerde artikelen