Japans telecombedrijf NTT opent overzees hoofdkantoor in Londen

Nieuws Algemeen Europa 16 APR 2019
Japans telecombedrijf NTT opent overzees hoofdkantoor in Londen

De Japanse telecomgigant NTT is van plan om in Londen zijn overzeese hoofdkantoor te gaan openen, meldt de Japanse zakenkrant Nikkei. Vanuit Londen wil NTT zijn groei en activiteiten buiten Japan gaan aansturen. De opening van het kantoor hoort bij een herstructurering van de organisatie die vanaf juli uitgerold moet gaan worden, zo melden bronnen tegenover Nikkei. 

Zo zal vanuit Londen ICT-dienstverlener Dimension Data aangestuurd gaan worden. Dit bedrijf werd in 2010 door NTT overgenomen. Dimension Data boekt circa USD 2,3 miljard van de totaal USD 8 miljard aan omzet in Europa. De Europese markt is daarmee na de Verenigde Staten de belangrijkste markt voor Dimension. Ook de overzeese activiteiten van NTT Communications en andere dochterondernemingen zullen vanuit Londen aangestuurd gaan worden. 

De dagelijkse leiding op het nieuwe hoofdkantoor van NTT in Londen zal in handen komen van Jason Goodall, CEO van Dimension Data Group. Verder wordt Masaaki Moribayashi, Senior Executive Vice President van NTT Communications, ook onderdeel van het managementteam op het kantoor in Londen. 

Gerelateerde artikelen