
De LG G Watch beschikt over onder meer een 1,65-inch IPS display, een 1,2 GHz-processor van Qualcomm en stemherkenning om informatie te zoeken of om opdrachten te geven. Het is mogelijk om met de LG G Watch dertig minuten tot 1 meter onder water te gaan.
De LG G Watch is beschikbaar in twee kleuren, Black Titan en White Gold, en is gemaakt van gecoat roestvrij staal met een siliconen polsbandje in bijpassende kleur.
Vanaf 25 juni is het mogelijk om een pre-order te plaatsen voor de LG G Watch via de Google Play Store in 12 belangrijke markten, zoals de Verenigde Staten, Canada, Verenigd Koninkrijk, Frankrijk, Duitsland, Italië, Spanje, Zuid-Korea en Japan.
Kort daarna komt de LG G Watch beschikbaar bij retailers in 27 markten, zoals Australië, Brazilië, Mexico, Nieuw-Zeeland, Singapore en Rusland. Binnenkort worden meer details bekend gemaakt voor de Nederlandse en Belgische markt.
Consumenten die voor 31 augustus bij een Vodafone of Belcompany winkel een abonnement afsluiten of verlengen in combinatie met de LG G3 ontvangen de LG G Watch gratis.