Samsung Gear S3 vanaf 2 december verkrijgbaar

Nieuws Mobiel Nederland 30 NOV 2016
Samsung Gear S3 vanaf 2 december verkrijgbaar

Samsung verkoop vanaf vrijdag 2 december de Samsung Gear S3 in Nederland. De smartwatch verschijnt in de modellen Frontier en Classic. Net als zijn voorganger is de Gear S3 uitgerust met een draairing om de smartwatch te bedienen. Het horloge laat de gebruiker telefoneren, berichten lezen en beantwoorden en apps gebruiken, zonder dat deze zijn smartphone hoeft te gebruiken.

De Gear S3 is IP68 gecertificeerd en daarmee spatwater- en stofbestendig. De smartwatch is uitgerust met Corning Gorilla Glass SR+, dat speciaal is ontworpen voor wearables en zorgt voor een harder, krasbestendig en helder display. Het geavanceerde scherm geeft 16 miljoen kleuren weer en maakt gebruik van de Super AMOLED technologie. 

Vanaf 2 december is de Gear S3 in Nederland beschikbaar. Er zijn drie modellen: Frontier (verkoopadviesprijs 399 euro), Classic (399 euro) en BALR. (499 euro, inclusief lederen BALR.-horlogeband en BALR. Braided Bracelet t.w.v. 125 euro). De laatste is ontwikkeld in samenwerking met het lifestylemerk BALR. en heeft naast de unieke horlogeband de mogelijkheid tot twee exclusieve BALR.-wijzerplaten.

Gerelateerde artikelen