Telenet en ZTE behalen 1,3 Gbps tijdens demonstratie 4,5G

News Wireless Belgium 12 DEC 2016
Telenet en ZTE behalen 1,3 Gbps tijdens demonstratie 4,5G
Telenet en ZTE hebben een downloadsnelheid van 1,3 gigabit per seconde bereikt bij een demonstratie van de 4,5G-technologie van ZTE. Dat is vier keer sneller dan de maximale downloadsnelheid die 4G kan halen, zo geeft Telenet aan. Het bedrijf claimt de eerste in Europa te zijn die deze snelheid behaalt in levensechte omstandigheden. 4,5G maakt gebruik van 4x4 MIMO-beaming, 3 carrier aggregation en een QAM 256-modulatie.

Tijdens een outdoor demonstratie, dus niet in een laboratoriumopstelling, werd er een downloadsnelheid van 1,3 Gbps behaald. 

De demonstratie is een van de eerste stappen in de langetermijnsamenwerking die Telenet heeft afgesloten met ZTE om zijn mobiele netwerk klaar te maken voor de toekomst.

Categorieën:

Bedrijven:

Landen:

Tags:

Gerelateerde artikelen