Vodafone aan vooravond diepgaand EU-onderzoek over overname Liberty-assets

Nieuws Algemeen Oost-Europa 4 DEC 2018
Vodafone aan vooravond diepgaand EU-onderzoek over overname Liberty-assets

De door Vodafone voorgestelde overname van Liberty Global's kabelactiva in Duitsland en Oost-Europa zal waarschijnlijk onderwerp van een volledig EU-antitrustonderzoek worden. Dat heeft een persoon die bekend was met de zaak aan Reuters verteld. De opening van een diepgaand onderzoek zou betekenen dat de Europese Commissie een verzoek van de Duitse kartelautoriteit om de zaak in Duitsland over te nemen, verwerpt. 

De Commissie heeft een voorlopige deadline van 11 december om een beslissing te nemen over de zaak, maar dit zal waarschijnlijk worden verlengd als zij besluit om over te gaan naar een fase-twee-onderzoek. De Commissie en Vodafone weigerden commentaar te geven. 

Liberty Global zei: "We zijn in constructieve gesprekken met de Europese Commissie en hebben er alle vertrouwen in dat er te zijner tijd een positief resultaat zal zijn."

Gerelateerde artikelen