T-Mobile: Consumentenbond is de weg kwijt

Nieuws Mobiel Nederland 18 JAN 2010
T-Mobile: Consumentenbond is de weg kwijt

T-Mobile heeft een kort geding aangespannen tegen de Consumentenbond, waarin zij rectificatie eist van een bericht dat de bond vorige week vrijdag naar buiten bracht. De consumenentenorganisatie stelde in het persbericht T-Mobile en Vodafone voor de rechter te slepen omdat zij vindt dat beide organisaties te weinig doen tegen malafide sms-dienstenaanbieders.

Een woordvoerder van T-Mobile zegt te hopen en verwachten dat de rechter direct uitspraak zal doen. Volgens de woordvoerder is het vreemd dat de Consumentenbond juist de twee operators die het meeste doen tegen misleidende sms-diensten uitkiest voor een principezaak. "Vodafone en T-Mobile hebben vorig jaar juist stappen ondernomen tegen een malafide sms-dienstenaanbieder en namens onze klanten compensatie geëist. Als je een probleem hebt met het systeem, prima, maar pak dan niet de operators aan die het hardst tegen overtredingen van de SMS Gedragscode vechten."

Volgens de woordvoerder is de Consumentenbond in haar strijd tegen malafide sms-dienstenaanbieders de weg kwijtgeraakt. "We hopen dat de rechter dat ook ziet. Er is hier sprake van ongenuanceerde uitspraken die niet onderbouwd zijn, en duidelijke feitelijke onjuistheden."

Categorieën:

Landen:

Gerelateerde artikelen