Xs4all nummer één in providermonitor consumentenbond

News Broadband Netherlands 10 JUN 2010
Xs4all nummer één in providermonitor consumentenbond

In de meipublicatie van de Providermonitor hebben zich geen belangrijke wijzigingen voorgedaan ten opzichte van de vorige maand. Xs4all was voor de dertiende keer op rij nummer één in de monitor. Ziggo daalt wel licht in de rangschikking en dat is vooral aan meer telefoniestoringen te wijten. De rangorde van de eerste vijf providers is grotendeels gelijk aan de vorige keer:

  1. XS4All;
  2. Tele2;
  3. Alice en Zeelandnet (gedeelde derde plaats);
  4. UPC.

Onder deze Top-5 heeft een aantal providers van plek gewisseld. De kabelinternetproviders Ziggo en UPC stonden vorige keer samen op 5, maar Ziggo moest 0,2 punten inleveren en krijgt nu een 7,1. Daarmee belandt Ziggo op de zevende plaats.

De consumentenbond verklaart dat waar het gaat om het telefoniedeel van de dienstverlening het percentage 'storingsvrije telefonie' met 12 procent, van 88 procent naar 76 procent is gedaald. Dit betekent dat 24 procent van de Ziggo-abonnees in het panel tenminste één telefoonstoring heeft meegemaakt, in de onderzoeksperiode van twee maanden. Voor alle providers ligt het gemiddelde percentage storingsvrije telefonie op 81 procent.

Deze meting heeft betrekking op de maanden februari en maart 2010 voor wat betreft de storingen en januari en februari voor het klanttevredenheidsonderzoek. Het onderzoek wordt uitgevoerd onder de klanten van de providers.
 

Categories:

Companies:

Countries:

Related Articles