
Het bedrijfsresultaat bedroeg 133 miljoen euro (-10%) en de investeringen (capex) kwamen uit op 46 mln. Daarmee bedroeg de vrije kasstroom (EBITDA minus capex) 87 miljoen euro (een jaar eerder: 94 mln). De EBITDA-marge daalde ten opzichte van 2014 Q4, maar was met 38,4 procent iets hoger dan een jaar geleden (37,7%).
T-Mobile wijt de autonome omzetdaling aan toenemende concurrentie en prijsdruk. Over de marge en de winstgevendheid is men tevreden, over de daling van het klantenbestand niet. T-Mobile wil hier een einde aan maken door te investeren in het 4G-netwerk, dat in oktober landelijke dekking moet bereiken. Daarnaast spreekt men van "persoonlijke services, nieuwe producten en de focus op de budget- en zakelijke markt". Met dat laatste wil de onderneming groei behalen op de MKB- en de grootzakelijke markt, waar T-Mobile ook vaste oplossingen aanbiedt. Verder wil T-Mobile in 2015 meer investeren in budgetmerk Ben.
De omzet kan worden uitgesplitst op twee manieren:
- Consumer 251 mln (-16%), Business 63 mln (-13%), overige (wholesale, roaming, transit) 32 mln (+68%).
- Dienstenomzet 257 mln (-15%), overige (handsets, wholesale, transit) 89 mln (-1,1%).

Operationeel
Het aantal klanten daalde in het kwartaal met 70.000, waarvan 12.000 postpaid, tot 3,83 mln. De omzet per klant (ARPU) daalde naar 22 euro (-4,3% op jaarbasis), tegenover 26 euro vorig kwartaal. De postpaid ARPU daalde naar 29 euro (-6,5% jaar-op-jaar), van vorig kwartaal 34 euro.

De bijdrage van non-voice (data, SMS) aan de dienstenomzet liep op naar 54 procent (vorig kwartaal 46%). Het aantal belminuten per klant per maand steeg naar 158 (+18% jaar-op-jaar), ten opzicht van 201 vorig kwartaal, waarvan bij postpaid 204 minuten (+14%).
De aanleg van het 4G-netwerk verloopt naar wens. De grens van 1 miljoen gebruikers is gepasseerd. Mede daardoor steeg het datagebruik op jaarbasis met 53 procent.
De wervingskosten bedroegen 143 euro per klant (+14%) en 206 euro per postpaid abonnee (-1,9%). De kosten van behoud bedroegen 113 euro (+13%).