
Na een korte presentatie van PWC heeft de AVA de jaarrekening over het boekjaar 2014 vastgesteld. In totaal wist ruim 68 procent van de uitstaande aandelen zich in de AVA vertegenwoordigd.
De AVA is akkoord gegaan met de dividenduitkering van 0,07 euro per gewoon aandeel. Na aftrek van het interim dividend van 0,02 euro per gewoon aandeel bedraagt het slotdividend 0,05 euro per gewoon aandeel. Het slotdividend over het jaar 2014 zal, met inachtneming van artikel 33 van de statuten van KPN, betaalbaar worden gesteld op 22 april 2015, zo werd besloten. Voor 2015 is er een dividenduitkering van 0,08 euro voorgenomen, zo werd tijdens de AVA nog eens duidelijk gemaakt, en voor 2016 zal de voorgenomen dividenduitkering verder groeien.
De bezoldiging van de leden van de Raad van Commissarissen die zitting hebben in de in 2014 opgerichte Strategy & Organization Committee zoals voorgesteld is ook goedgekeurd. Voorstel was om met ingang van het boekjaar 2015 een vergoeding goed te keuren van 7.500 euro per jaar voor de leden van de commissie en 12.500 euro per jaar voor de voorzitter van deze commissie.
Verder heeft de AVA het voorstel goedgekeurd op basis waarvan de Raad van Bestuur van KPN kan overgaan tot de inkoop van eigen aandelen en het vervolgens intrekken ervan. Ook krijgt de Raad van Bestuur de bevoegdheid om een aandelenemissie te doen, al of niet in de vorm van een claimemissie (waarbij bestaande aandeelhouders een voorkeursrecht hebben).