Samsung brengt Galaxy Fold op 27 september uit in de VS

News General United States 24 SEP 2019
Samsung brengt Galaxy Fold op 27 september uit in de VS

Samsung heeft aangekondigd dat de Samsung Galaxy Fold op 27 september in de VS te koop zal zijn. Het bedrijf tekende een distributieovereenkomst met AT&T voor de eerste opvouwbare smartphone. Het toestel zal ook verkrijgbaar zijn bij Samsung-verkooppunten en de elektronicaketen Best Buy.

Alle klanten die de opvouwbare smartphone kopen, ontvangen 'Galaxy Fold Premier Service', waarbij een 'Fold Concierge' hen door de functies van de nieuwe telefoon, de materialen in de doos en de meegeleverde accessoires leidt. In de VS wordt het apparaat geleverd met Galaxy Buds in een case gemaakt uit aramidevezel. Als onderdeel van de onboarding-service kan de conciërge ook helpen bij het overzetten van contacten en gegevens van een ander apparaat naar de Galaxy Fold en is op elk moment bereikbaar op een gratis nummer of via de Samsung-app.

De extra service volgt op de problemen met de preview-apparaten die eerder dit jaar zijn uitgeleverd en die bij verschillende reviewers beschadigd zijn geraakt. Dit bracht Samsung ertoe om de lancering van de Galaxy Fold uit te stellen en verder te werken aan het vouwbare scharniersysteem, scherm en software.

AT&T stelt dat het apparaat beschikbaar zal zijn vanaf USD 66,00 per maand met een contract van 30 maanden. Eerder heeft Samsung al door laten schemeren dat de Galaxy Fold niet in de Benelux uitgebracht zal worden

Gerelateerde artikelen